x

1985 yılında istanbul daNail Karaman tarafından elektrik sektöründe proje ve taahhüt hizmetleri vermek amacıyla Çağrı Elektrik unvanı ile ticari hayatına başlayan firmamız, Dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmeti kendisine ilke edinerek bulunduğu bölgenin saygın firmaları arasında yerini alan firmamız, 37 yıllık bilgi ve tecrübesiyle, konut, fabrika, otel, eğitim kurumu, sosyal tesisler olmak üzere birçok özel projeye imzasını başarıyla atmış ve atmaya devam etmektedir.

Tarihimiz

sn:Nail Karaman 37 yılı aşan sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını taşımaktadır. Kurulduğu günden itibaren

Elektrik taahhüt Elektronik güvenlik sistemleri konusunda çözümler üreten, uzman kadroya sahip olan şirketimiz Elektrik taahhüt, Yangın algılama ve ihbar sistemleri, Kapalı devre kamera sistemleri, Uydu sistemleri,   Network sistemleri isini yapmaktadır. Hizmetlerimiz kurulum teknik destek ve bakım işlerini de kapsamaktadır. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve müşteri memnuniyeti olmuştur

Misyonumuz

Sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak, müşteri beklentilerinden daha üst seviyede hizmet sunmak, Hizmet ve üründe kalite bilincini en üst seviyede tutmak, Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, altyapının ve çalışanlarının bu gelişime uyumunu sağlamak, Ekip ruhunu sürekli geliştiren dinamik bir yapıyla profesyonelce çalışmak, Güvenli, huzurlu, demokratik, yasalara saygılı bir işletme olmak, Müşteriye, çalışana, tedarikçiye daima dürüst davranmak, Sosyal sorumluluklarının bilincinde olmak, çağdaş bir toplum için sosyal projelerin içinde yer almak, Çevrenin ve doğanın korunabilmesi için yenilenebilir enerji kaynaklarından yana olmak.

Vizyonumuz

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen, doğruluk ve güveni en önemli değerleri olarak koruyan firmamızda kuruluşundan bu yana “insana saygı” ya dayanan yönetim anlayışı ile gerek taahhüt ederek yürüttüğü taahhüt işleri ile gerekse ürettiği projeleri ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleştirmiştir. Firmamız da istihdamdan işletmeye kadar her şey vizyon ve değerler tarafından tanımlanır.

Üstlendiği görevlerde farklılıklar yaratarak kalıcı eserler yaratma hedefi ile kalite ve uygulama süresi açısından üstün başarı ile yürüten bir işletme olma özelliğimizi korurken, çağdaş ve modern Türkiye için ülkemiz ekonomisine katkımızı sürekli olarak arttırmaktayız.

Elektrik sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye’nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız.

Değerlerimiz

  • Kalitede sürekliliği sağlamak için, yönetim kalitesini geliştirmek, gerekli yönetim sistemlerini hayata geçirmek,
  • Müşterilerin beklentilerini tespit etmek ve bu beklentileri aşmak için hizmetleri geliştirmek,
  • Teknolojideki gelişmeleri takip etmek ve daha iyi hizmet için teknoloji yatırımı yapmak,
  • İnsan kaynaklarına yatırım yapmak, eğitim ve etkinliklerle çalışanların yetkinliklerini artırmak,
  • Performans kriterlerini belirlemek ve düzenli olarak performans değerlendirmesi yaparak, sonuçları çalışanlarla paylaşmak,
  • Yürürlükteki kanun, hukuki düzenleme ve kurallara uygun olarak operasyonları yürütmek,
  • Çalışanlara eşit fırsatlar sağlamak,
  • Sosyal sorumlulukla hareket etmek ve faaliyet gösterilen bölgenin gelişimine katkıda bulunmak,

Fiyat ListemizEkibimizReferanslarımızİletişim